Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Poddębice Cup 2011
W dniach 25.- 27.02.2011. w Poddębicach (koło Łodzi) odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej juniorów młodszych "Poddębice Cup".
Bardzo udanie wystąpili w turnieju nasi juniorów młodszych, którzy w stawce 12 drużyn wygrali zawody. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 6 drużyn, w których rywalizowano systemem każdy z każdym, następnie odbyły się mecze półfinałowe i niedzielne finały. Mecze w grupach i półfinały rozgrywane były w czasie dwa razy 13 min. natomiast mecze finałowe 2 x 20 min.
Nasi chłopcy bezapelacyjnie wygrali swoją grupę i awansowali do dalszych gier.

PMOS Chrzanów - Spartakus Zielona Góra 25 : 22

Mecz finałowy miał swoją dramaturgię, bardzo dobrze zaczęli nasi przeciwnicy prowadząc 1 lub 2 bramkami prawie przez całą pierwszą połowę, dopiero w końcówce tej odsłony nasi chłopcy doprowadzili do remisu 10 : 10. Po przerwie zdołaliśmy uspokoić grę i systematycznie powiększać przewagę, która w 30 min. meczu wynosiła 5 bramek. W ostatnich 5 min. Zielona Góra przeszła do obrony "kazdy swego", której nie przestraszyli się nasi zawodnicy i wygrali mecz 25 do 22.